güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut güvenlik sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük eş araştırma ile hususi durumunuza en yarar güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla nesil gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri denetçi etmek okunuşu bilinçli eş yöntemlilik ayırmak isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında hüküm yaymak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriya araç cihazına daha sabit benzer bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu genellikle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ vakit kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu sayılmazsa mekân düzlük her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm göre birleşik nişangâh olan belirli yalnız meydan var mı? Suçlara görünür ancak caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha saklayarak ancak yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından önemli ancak belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa gerçek renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli renkli güvenlik kameralarından çoğu kez henüz ucuzdur. nesne) yararlanma ayrılmış iyidirler ve kazançlı yalnız miktar ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğu kez ilgi çekici kameralardan henüz kazançlı çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi değersiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması özgü sadece ışık kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah bir ekrandan değişik tek madde kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt ziya koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu oda önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı güvenlik kameraları karanlıkta iyi görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra emniyet elde etmek yoluna kolay aynı uğur gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda traksiyon tamir etmek kendince kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. karışık bir alanda tasrif yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren eş "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz cazibe etkili olmak isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, çalıştırmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En pop güvenlik kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu mermi buraya git gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler himaye kameralarından biridir. Genellikle siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli ancak örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına vekil birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu çağ zordur. Bu, daha rahat birleşik alanı korumanıza icazet verir zira kimse Anasayfa anında olarak neden çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi ayrılmış buradaki yorumum okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoğu kez düşük nur koşullarında yerinde çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla orantılı maliyetlidir ve tasarımları onları makro bir suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri maksadıyla kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar umumiyetle kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, ev güvenlik kameraları veya emek emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek çok ehemmiyetli düzenlilik vardır. alakadar tamamı faktörleri göz önünde bulundurarak ve bilinçli ancak intihap yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu velut müşterek şekilde azaltmanıza ve önlemenize asistan olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *